Age of Wulin

age of wulin

Mistyczne Chiny okresu dynastii Ming czekają na ciebie, byś mógł przyswoić sobie tajemne sztuki walki. Kiedy już posiądziesz tę sztukę, nie raz będziesz miał okazję przekuć teorię w praktykę…

W pełnym akcji MMORPGu Age of Wulin staniesz się mistrzem kung-fu przestrzegającym kodeksu Xia, którego głównymi hasłami są wierność, honor, odwaga, prawość, ale także współczucie. Tylko posiadając wszystkie te cechy staniesz się prawdziwym mistrzem walk w świecie fantasy Age of Wulin.

Darmowa gra client Age of Wulin – Legend of the Nine Scrolls przeniesie cię do Chin za czasów panowania dynastii Ming. W fantastycznym świecie czeka na ciebie mnóstwo owianych tajemnicą przygód, a także przyspieszony kurs kung-fu. Nie panują tu bowiem żadne ograniczenia fizyczne. Twoje umiejętności wzrastają bowiem w zależności od sposobu, w jaki pozwolisz energii przepływać przez twoje ciało. W grze client Age of Wulin możesz jednak równocześnie zdecydować, czy oprócz tytułu mistrza kung-fu chciałbyś również stać się mistrzem medycyny lub specjalistą od broni.

W grze free-2-play Age of Wulin spotkasz aż osiem frakcji, które walczą między sobą. Jedną z nich jest słynny zakon mnichów Shaolin. Możesz więc przyłączyć się do jednej z nich, każda z nich ma swoją własną szkołę walk, oraz wyszkoli cię w zakresie wybranego zawodu. W darmowej grze client Age of Wulin spotkasz również unikalny system wierzchowców oraz zwierząt-towarzyszy, które wspomogą cię podczas podróży przez mistyczny świat gry.

Możesz również objąć ważną funkcję, zarówno w rządzie, w społeczeństwie lub też we własnej gildii. Przyłączając się do potęznej gildii zwiększasz swoje szanse na zdobycie nowych terytoriów, jak również współtworzenie historii poprzez wznoszenie budynków lub interakcję z NPC. W grze masz również wiele różnorodnych rodzajów broni oraz unikalne wyposażenie do dyspozycji.