Nostale

nostale

NosTale jest darmową grą internetową w klimatach anime. Odkrywaj wspólnie z przyjaciółmi fantastyczny świat NosTale, zgłębiaj jego tajniki i przeżywaj niesamowite przygody. Zostań częścią tego świata i współtwórcą jego historii, podejmując ważne decyzje. Podczas swoich przygód zwiedzisz wiele fantastycznych krain: ruchliwe uliczki wioski NosVille, świątynię Fernon, tajemniczy Las Klonowy, lodową wyspę Glacernon, Zachodni Krem, pustynię Mortaz i dużo więcej.

Podążaj drogą miecznika, łucznika lub maga. Każda z tych klas oferuje poza tym różne specjalizacje, które odznaczają się własną kombinacją wyposażenia i szczególnymi umiejętnościami. Bronie, ubrania, biżuteria, umiejętności, fryzury: Dopasuj swoją postać do swoich indywidualnych potrzeb i stwórz w ten sposób unikatowego bohatera!

Zapoznaj się z obszernym systemem zwierzaków w NosTale: Oswajaj dzikie zwierzęta, trenuj je i wykorzystuj ich zdolności podczas walki. W MiniLandzie możesz urządzić sobie przytulny domek, zasadzić kwiaty na tarasie i drzewa w ogrodzie. Stwórz swoją własną krainę i zaproś do siebie przyjaciół, urządzaj imprezy i opiekuj się swoimi zwierzakami. A jeśli chcesz odpocząć od ekscytujących przyjaciół, to po prostu delektuj się ciszą swoich własnych czterech kątów.

Pokonuj potwory, staczaj starcia z innymi graczami i zawieraj sojusze z przyjaciółmi, aby wspólnie załatwiać potężnych wrogów i odkrywać legendarne skarby. Czeka na Ciebie mnóstwo świetnej zabawy!

Kolejną atrakcją NosTale jest system zawierania ślubów. Jeśli lubisz któregoś z graczy, to wasze postacie mogą wziąć ślub. Oczywiście związane jest to z uroczystą ceremonią, na której nie może zabraknąć fajerwerków oraz pysznego tortu weselnego.