Top Eleven

top_eleven

Poprowadź swoją drużynę piłkarską do zwycięstwa! Top Eleven to najpopularniejsza sportowa gra sieciowa, pozwalająca stworzyć własną drużynę, zarządzać nią i współzawodniczyć z milionami innych graczy z całego świata!

Top Eleven to menedżer piłkarski, w którym tworzysz i trenujesz własną drużynę, by współzawodniczyć z innymi graczami. Co miesiąc możesz startować w sezonach pucharu, ligi lub Ligi Mistrzów i walczyć z oponentami o pierwsze miejsce. Przygotuj swą drużynę pod każdym kątem: trenuj zawodników, ulepszaj stadion, decyduj o strategii. Gdy zacznie się wielki mecz, możesz wspierać swój zespół, kibicując albo na bieżąco zmieniając strategię.

Top Eleven uznano za jedną z 10 najlepszych gier sportowych w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Izraelu i ponad 80 innych krajach! To najpopularniejszy sieciowy menedżer piłkarski, w który codziennie grają miliony ludzi!

Nie ma dziennych limitów energii i innych ograniczeń: zawsze możesz grać za darmo. Ten wspaniały, tworzony przez graczy świat dostępny jest na wyciągnięcie ręki!

Zmierz się z milionami graczy w comiesięcznych sezonach, awansuj w rankingu i odnoś wielkie zwycięstwa w trzech rodzajach współzawodnictwa. Potem możesz umieścić swoje nagrody w gablocie z trofeami!

Trenuj swoją drużynę i poprawiaj umiejętności zawodników; potem wykorzystaj atuty swojego zespołu, by opracować idealną strategię na każde spotkanie. W trakcie meczu możesz dostosować grę do ustawienia przeciwnika, dokonując potrzebnych zmian na boisku!

Zbuduj stadion godzien reputacji Twojego zespołu. Dodatkowe obiekty pozwolą zwiększyć liczbę widzów oraz zapewnią drużynie pakiety zdrowia i przypływ młodych talentów.

Wszystkie mecze rozgrywane są na żywo. Kiedy rozpocznie się Twój mecz, możesz go oglądać i kibicować swojej drużynie, poprosić o wsparcie znajomych oraz dokonywać zmian zawodników i ustawienia – wszystko to odbywa się w czasie rzeczywistym.

Bierz udział w aukcjach i przebij oferty rywali. Kupuj najlepszych zawodników albo tych, którym pomożesz dotrzeć na szczyt!

Nazwij swój klub, zaprojektuj jego herb i koszulki. Ale to nie wszystko: możesz zmienić nazwisko, numer, a nawet narodowość każdego zawodnika. Masz pełną kontrolę nad swoim zespołem!

A gdyby tak poprowadzić drużynę w barwach Realu Madryt? W Top Eleven możesz używać koszulek i herbów najważniejszych klubów piłkarskich, takich jak Real Madryt, Liverpool, Milan, Arsenal, Porto, Boca Juniors i wiele innych!

Zmierz się ze znajomymi w meczach towarzyskich albo kibicuj im, oglądając ich spotkania!

Możesz grać tą samą drużyną na komputerze i przez telefon komórkowy. Masz zaplanowany mecz, na którym musisz się pojawić? Żaden problem – połącz się z grą przez telefon i graj tak samo jak na komputerze domowym.

Wspieraj znajomych, przekazując im pakiety zdrowia i punkty umiejętności – w zamian możesz oczekiwać prezentu od nich!