Neverwinter

Neverwinter

 

Minęło ponad sto lat, od kiedy Plaga Czarów trwale zmieniła oblicze tajemniczych i magicznych ziem Faerûnu. Upadły ogromne imperia i wielkie miasta, pozostawiając po sobie jedynie nawiedzane przez potwory ruiny i garstkę ludzi dążących do odbudowy. Wydawało się, że miasto Neverwinter, Klejnot Północy, zostało pobłogosławione przez bogów. Kiedy reszta Wybrzeża Miecza została zrujnowana przez kataklizm, Neverwinter pozostało właściwie nietknięte. To było jednak tylko tymczasowe zawieszenie nieuchronnej zagłady.

Niemal 75 lat później wulkaniczna erupcja wylała na miasto ogień, popioły i płynną furię, niszcząc wszystko, co stanęło jej na drodze. Dzisiaj Neverwinter powróciło do swojej wcześniejszej chwały. Lord Neverember z Waterdeep objął miasto swoją opieką i wezwał wszystkich poszukiwaczy przygód i bohaterów dzikiej Północy do pomocy w odbudowywaniu Neverwinter w nadziei, że pewnego dnia przejmie tron i koronę. Jednak złe moce zmawiają się w mrocznych miejscach tego świata i dążą do zniszczenia wszystkiego…

Neverwinter odrodzone

Eksploruj jedno z najbardziej kochanych miast w Dungeons & Dragons Forgotten Realms Campaign Setting i broń go, w miarę jak podnosi się z popiołów zniszczenia. Ta fabularna gra akcji dziejąca się we wciągającym świecie MMO zabierze cię poza mury oblężonego miasta, do podziemnych przejść, na poszukiwanie zapomnianych sekretów i zaginionego skarbu.

Wymagająca, złożona, klasyczna

Historie pełne rozmachu i walka w klasycznej grze fabularnej czekają na bohaterów odważnych na tyle, by wejść do fantastycznego świata Toril i zrujnowanego miasta Neverwinter.

Zbuduj swoją fantazję

Łatwe w obsłudze narzędzia kreowania przygód dają graczom możliwość dodawania własnych opowieści w ramach kampanii Zapomnianych Krain. Stawiaj przed innymi trudne wyzwania i buduj wymagające poziomy! Podziel się swoim dziełem z całym światem gry. Stań się częścią świata Dungeons & Dragons… A potem zbuduj nowy.

Wybierz własną ścieżkę do chwały.

Walcz z niebezpiecznymi wrogami w nieprzyjaznym środowisku. Stategicznie współpracuj z innymi, by pokonać koszmary, demony, potwory i legendarne bestie.

Nowe D&D, ukochane D&D

Neverwinter to doświadczenie gry Dungeons & Dragons, powróconej do życia przez Cryptic dzięki dynamicznemu silnikowi gry. W klasycznym dla D&D środowisku Forgotten Realms gracze eksplorują jedno z najbardziej ukochanych miast z Dungeons & Dragons i bronią go, kiedy podnosi się z popiołów zniszczenia.