League of Legends

League_Of_Legends

League of Legends to szybka gra, która łączy w sobie elementy RTS i RPG. Dwie drużyny potężnych bohaterów walczą na różnych polach bitew i w wielu trybach. Dzięki wciąż rozszerzającej się liście bohaterów, częstym aktualizacjom i wielkim, rozwijającym się turniejom League of Legends zapewnia radość z gry graczom na różnym poziomie.

Prawdziwy bój

Połącz strategiczne myślenie, szybki refleks i współpracę z drużyną, by zmiażdżyć przeciwników w małych potyczkach i zaciekłych bitwach 5v5.

Opracuj strategię i rozwijaj się

Dzięki regularnym aktualizacjom, wielu mapom i trybom gry oraz ciągłemu pojawianiu się nowych bohaterów, jedyną granicą sukcesu jest twoja pomysłowość

Walcz, tak jak chcesz

Niezależnie od tego, czy grasz z botami, czy wspinasz się w tabeli systemu ligowego, League of Legends potrafi szybko dobrać ci przeciwników o podobnym poziomie.

Walcz honorowo

Walcz honorowo i otrzymaj specjalne pochwały od innych graczy.

Wypróbuj e-sportu

Jako jeden z najbardziej prężnych sportów na świecie, League of Legends może pochwalić się wieloma turniejami na całym świecie, w tym Championship Series, w którym zawodowi gracze walczą o miliony dolarów.

Największa sieciowa społeczność graczy

Dołącz do największej sieciowej społeczności graczy: poznaj nowych znajomych, twórz drużyny i walcz z milionami przeciwników z całego świata, a następnie chwal się statystykami na reddicie, YouTube, forach i nie tylko.