Grepolis

Grepolis

Gra MMO Grepolis to gratka dla wielbicieli starożytnych cywilizacji. Zbuduj własne miasto, rozwijaj je, stwórz armię i flotę, podbij sąsiednie wyspy.

Gra MMO Grepolis to przygoda na jednej z wielu greckich wysp. Twoim pierwszym zadaniem na tej wyspie jest założyć tak zwane polis (z greckiego „miasto””). Na początek w Grepolis posiadamy jedynie kilka budynków – Senat, Magazyn, Agorę oraz Farmę. W Senacie decydujemy jakie budynki będziemy rozbudowywać lub budować w naszym Grepolis, połacie zieleni z czasem przekształcą się w mury, budowle, port, świątynie… Z początku naszym najbardziej wartościowym materiałem będzie drewno oraz srebrne monety – dlatego, pierwsze co powinniśmy budować w Grepolis jest tartak, następnie poszczególne budynki pozwalające na budowę kopalni srebra.

Prócz tego w gra online daje nam też „”farmy”” – niewielkie wioski, które można farmić bez problemów, póki ich poziom zadowolenia nie spadnie drastycznie. Rozbuduj surowce, następnie magazyn i farmy, a także senat, akademię i baraki.W starożytnej Grecji nie może zabraknąć świata bogów, spotkamy tu Zeusa, Posejdona czy Atenę. Przemyśl, któremu z nich będziesz szczególnie oddawać cześć, ponieważ każdy z nich może podarować ci inne korzyści i moce. I oczywiście: zagraj za darmo!