Grand Prix Racing Online

grand prix

Grand Prix Racing Online jest darmowym, przeglądarkowym menadżerem sportów motorowych, gdzie kontrolujesz i wpływasz na własny zespół. Zaczynając z podstawowym samochodem możesz spróbować przebić swoją drogę do najwyższej klasy rozgrywkowej i zdobyć tytuł mistrza Elite.

Tak jak w Formule 1 lub dowolnym innym sporcie motorowym, będziesz musiał ciężko pracować na sukces w tej menadżerskiej grze. Stanie przed Tobą wiele problemów jak zatrudnienie kierowcy, dyrektora technicznego, ustawienie samochodu na kwalifikacje i wyścig, kierowanie personelem i doglądanie infrastruktury, a także negocjacje ze sponsorami i wiele więcej.

W sezonie jest 17 wyścigów, po dwa wyścigi na tydzień i jeśli tylko chcesz, możesz poświęcić zaledwie godzinę tygodniowo aby dowodzić zespołem. Pamiętaj jednak, że im więcej włożysz wysiłku, tym lepsze wyniki osiągniesz, a ten dodatkowy wysiłek włożony na przykład w zakontraktowanie odpowiedniego kierowcy lub ustawienie samochodu, może oznaczać różnicę między awansem lub spadkiem.

Będziesz mógł oglądać wyścigi na żywo i cieszyć się chatem z innymi menadżerami z Twojej grupy, jak również innych lig, zobaczyć jak Twój kierowca radzi sobie na torze i podjąć decyzję co do najlepszej strategii opartą na statystykach kierowcy i prognozie pogody. Możesz stworzyć team z przyjaciółmi lub z ludźmi z całego świata, których nigdy wcześniej nie poznałeś, aby wspólnie walczyć o mistrzostwo teamów. Wszystko to może być zrobione z poziomu przeglądarki internetowej w domu lub pracy o dowolnym czasie! Nie musisz niczego ściągać na swój komputer.

GPRO ciągle się rozwija i z tego właśnie powodu jesteśmy otwarci na nowe idee i sugestie od naszych graczy. Możesz zaproponować zmiany na naszym rozległym forum lub przez nasz wewnętrzny system Prywatnych Wiadomości. Zawsze znajdziesz wspaniałych ludzi online, którzy chętnie przeczytają to co masz do powiedzenia i podzielą się swoimi myślami na właściwie każdy temat. Mamy nawet forum Formuły 1!

Jeżeli jesteś wielkim fanem F1 i sportów motorowych, chcesz być częścią wielkiej, przyjaznej społeczności, bawić się dyskusją o wyścigach Formuły 1 z ludźmi na całym świecie i lubisz menadżerskie gry, wtedy zarejestruj się za darmo i dołącz do tej wspaniałej gry!