Goodgame Empire

good game

W grze MMO Goodgame Empire wcielisz się w rolę charyzmatycznego przywódcy średniowiecznej osady. Stwórz prawdziwe imperium i okryj się sławą.

Gra MMO Goodgame Empire to zabawa, w której jesteś panem i władcą własnych królewskich włości osadzonych w surowych średniowiecznych klimatach. Jako, że posiadasz własny zamek, właśnie w nim rozpoczyna się twoja przygoda w grze. Zagraj za darmo i wciel się w postać wielkiego potentata ziemskiego. Zaczniemy od rozbudowy małego zamku, który w przyszłości może stanie się stolica całego imperium.

Aby ulepszyć swój pałac konieczne są jednak urozmaicone zasoby, twoim pierwszym zadaniem w grze MMO Goodgame Empire jest więc zbudowanie budynków produkcyjnych. Tylko w ten sposób będziesz mógł pozyskiwać materiały konieczne do rozwijania nie tylko zamku, ale także całego królestwa.Darmowa gra online GoodGame Empire daje nam do dyspozycji szeroki wachlarz jednostek i maszyn oblężniczych, które pomogą nam w podboju kolejny miast w tym dynamicznym świecie. Twój sukces zależy tutaj przede wszystkim od dobranej strategii, a także od umiejętności zarządzania surowcami. Pamiętać należy również aby odpierać ataki wrogich graczy, którym marzy się przejęcie twoich imponujących włości.