Big Bang Empire

big bang empire

Big Bang Empire to nietuzinkowa i darmowa gra na przeglądarkę, która w mgnieniu oka przenosi cię do świata pełnego blichtru, pluszu i czerwonych latarni. Daj się się oczarować seksownej scenerii i dużej dawce ironii. Poznaj miejsca takie jak Santo Roco, Los Vengeles i rozpocznij wielką przygodę!

Zostań gwiazdą przemysłu erotycznego i pokaż co potrafisz innym graczom w gorącej grze na przeglądarkę przeznaczonej dla dorosłych. Zrzuć ciuch i i zdobądź szczyt w tej wyjątkowej grze fabularnej typu multiplayer, pożegnaj raz na zawsze nudę i szarą codzienność a zacznij wielką karierę w branży dla dorosłych. Zainwestuj w seksi stroje i dopracuj swoją postać, stwórz własną sieć kontaktów. Wypełniaj misje i wygrywaj potyczki. Rozgrzej rurę do tańca i zademonstruj jak jesteś sexy.

 Zarabiaj grubą kasę w klubie ze striptisem, inwestuj w jeszcze seksowniejsze ubrania i owiń swoich klientów wokół palca. Produkuj hity kinowe jeden za drugim i zbieraj fanów, jak na wielką gwiazdę przystało! Korzystaj z okazji i stwórz swoje studio erotyczne albo przyłącz się do któregoś już istniejącego. To wszystko tylko w Big Bang Empire !