Fashion Style

Fashion Style

Gra MMO FashionStyle to propozycja dla miłośników mody. Stwórz wirtualną modelkę i rozwijaj ją, kreuj nowe trendy, pnij się w rankingu, zarabiaj mo-dolary.

Zagraj za darmo w MMO FashionStyle! Zostań wirtualną modelką i podbij świat mody w darmowej grze MMO FashionStyle. W trakcie gry rozwijasz karierę twojej modelki i sprzedajesz ubrania zaprojektowane przez ciebie. Tutaj tworzysz własną kobietę i sama wybierasz oczy, usta, nos, kolor włosów, makijaż. Całkiem jak w prawdziwym życiu modelki, również w grze FashionStyle czeka na ciebie mnóstwo różnych zadań oraz liczne wyzwania.Jak każda modelka również i Ty potrzebujesz agencji, która poprowadzi Twoją karierę. Sama zdecydujesz, z którą będziesz pracować.

Gra MMO FashionStyle to okazja, by zarabiać pieniądze na pokazach mody, sesjach zdjęciowych lub w reklamie. W garderobie natomiast wybierasz fajne ubrania dla twojej modelki. Nie musisz pracować bez przerwy. Do twojego wirtualnego życia należy też rozrywka oraz dobre jedzenie. A więc weź ciekawą książkę do ręki, relaksuj się przy pysznej kawie, idź do kina lub zagraj w kręgle.Gra online FashionStyle to możliwość głosowania na tę modelkę, która ci się bardzo podoba – Wraz z twoją modelką możesz też wziąć udział w konkursach i przy odrobinie szczęścia znajdziesz się już niedługo na czele listy najładniejszych modelek. Zagraj za darmo!